Targi NATURA FOOD i BeECO – po raz pierwszy w Atlas Arenie 2-4 października 2020

Targi NATURA FOOD i beECO to najważniejsze wydarzenie branży produktów ekologicznych i naturalnych w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. W ich trakcie odwiedzający imprezę mają niepowtarzalną okazję do zapoznania się w jednym miejscu i czasie z szeroką ofertą wysokiej jakości produktów wytwarzanych zarówno przez polskich, jak i zagranicznych producentów i przetwórców.

XIII Międzynarodowe Targi Żywności Ekologicznej i Naturalnej „NATURA FOOD” i IX Targi Ekologicznego Stylu Życia „beECO”

Zmienia się miejsce i data tegorocznych Międzynarodowych Targów Żywności Ekologicznej i Naturalnej „NATURA FOOD” oraz Targów Ekologicznego Stylu Życia „beECO”. Wydarzenia odbędą się w dniach
2 – 4 października 2020 roku w łódzkiej Atlas Arenie.

Hala nie tylko mieści się w położonej na skrzyżowaniu autostrad Łodzi, ale również w bezpośrednim sąsiedztwie dworca kolejowego, co daje możliwość szybkiego dotarcia na imprezę ze wszystkich dużych ośrodków aglomeracyjnych w Polsce. Goście, którzy zdecydują się na nią przyjechać samochodami, będą mogli skorzystać z przestronnego, mogącego pomieścić blisko 600 aut, parkingu. W końcu przestrzeń wystawiennicza jednej z największych hal widowiskowo-sportowych w Polsce pozwala na taką aranżację stoisk, żeby maksymalnie zapewnić bezpieczeństwo wystawcom i osobom zainteresowanym ich ofertą.

Platforma wymiany doświadczeń

Udział w tegorocznych Targach będzie ogromną szansą na zaprezentowanie swoich produktów i usług środowisku biznesowemu oraz klientom indywidualnym. Podczas tegorocznej edycji nie zabraknie międzynarodowych marek, jak również produktów polskich producentów, dla których będzie to znakomita okazja, żeby dać się poznać konsumentom, sieciom handlowym, dystrybutorom, sklepom specjalistycznym, czy branży HoReCa.

Jak co roku Targom towarzyszyć będzie szereg spotkań branżowych skierowanych do producentów i przetwórców żywności wysokiej jakości oraz restauratorów i pracowników gastronomii. Będą one platformą wymiany doświadczeń oraz źródłem inspiracji niezbędnych do funkcjonowania w dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości gospodarczej. W trakcie Targów nie zabraknie również wydarzeń towarzyszących organizowanych we współpracy z partnerami branżowymi i medialnymi, m.in. z redakcjami magazynów „BIOkurier”, „Ekodostawcy”, „Hipoalergiczni”, czy „Agencją Rozwoju Sektora Ekologicznego”.

Aktualne tematy

Targi NATURA FOOD i beECO nie pozostają obojętne na aktualne tematy. Pandemia zwiększyła świadomość Polaków, która przełożyła się na większe zainteresowanie certyfikowanymi, ekologicznymi produktami. Na gości imprezy czekają więc liczne prelekcje dotyczące zdrowego stylu życia, prawidłowego odżywiania, wzmacniania naturalnej odporności, czy zaburzeń tolerancji pokarmowej i alergii.  W ramach NATURA FOOD i beECO szeroko prezentowane będą produkty z segmentu  „free from” czyli bez alergenów – bez glutenu, laktozy,  jajek, czy cukru, a także ekologiczne i naturalne kosmetyki oraz środki czystości.

Więcej informacji na stronie: www.naturafood.pl i profilu: www.facebook.com/NATURAFOOD/