SmakMAK Fresh – surówka porowa

Wyjątkowy dodatek w wersji fit

Firma SmakMAK, specjalizująca się w najwyższej jakości daniach gotowych, wyszła naprzeciw oczekiwaniom odbiorców i wprowadziła do swojej oferty pyszną surówkę porową z linii Fresh. Świeża, aromatyczna surówka to dodatek, bez którego trudno wyobrazić sobie tradycyjny obiad. Doskonale dopełnia ona smak dania głównego, a przy tym stanowi znakomity zastrzyk witamin, mikroelementów i składników mineralnych.

 

Współcześni konsumenci bardzo często powtarzają, że w natłoku codziennych obowiązków brakuje im czasu na przygotowywanie i spokojne spożywanie zdrowych posiłków. Szczególnym problemem jest brak w diecie potraw ze świeżych warzyw. Firma SmakMAK postanowiła kompleksowo zadbać o swoich klientów i powiększyła ofertę dań obiadowych o linię zdrowych dodatków SmakMAK Fresh. Jedną z propozycji jest delikatna i wyjątkowo apetyczna surówka porowa, którą bez wątpienia docenią wszyscy wielbiciele świeżych i lekkich specjałów. Z uwagi na niewielką ilość kalorii –  tylko 61 kcal w 100 gramach – nowa surówka z pewnością przypadnie do gustu również osobom dbającym o linię.

Smacznie, zdrowo, dietetycznie

Firma SmakMAK to producent, który ogromną wagę przykłada do jakości swoich produktów i dba, aby receptura każdej z potraw była dopracowana w 100%. W przypadku nowej propozycji podstawę stanowi świeża i chrupiąca biała kapusta, a jej niepowtarzalny smak to zasługa dodanego w odpowiednich proporcjach pora oraz lekkiego dressingu. Wybór pora, jako istotnego składnika surówki, spowodowany był jednak nie tylko wyjątkowym aromatem warzywa, ale również jego cennymi właściwościami. Jest ono bowiem niezwykle bogatym źródłem żelaza, potasu i wapnia, a także witaminy C, A i E. Po to lekkostrawne warzywo, oraz przygotowane na jego bazie potrawy, powinny sięgać osoby zagrożone anemią, zmagające się z problemami trawiennymi czy wysokim cholesterolem.

SmakMAK Fresh – surówka porowa

Nowa surówka porowa z linii SmakMAK Fresh dostępna jest w wygodnym i praktycznym opakowaniu o pojemności 300 gramów, dzięki czemu można wszędzie ją ze sobą zabrać. Zawartość pudełka stanowi również idealną porcję warzyw dla jednej osoby i świetnie sprawdzi się jako uzupełnienie gotowych dań obiadowych marki SmakMAK, szczególnie klasycznych pierogów lub pysznych nuggetsów czy medalionów.

Wyczerpujące informacje o pełnej ofercie przysmaków od firmy SMAKMAK znaleźć można na stronie internetowej www.smakmak.pl oraz na www.facebook.com/smakmakwozniczak.