Sierpniowy weekend w Targach Kielce – najpiękniejsze wydarzenie Health&Beauty już wkrótce!

Targi zdrowia i urody odbędą się już po raz 5. W kieleckim ośrodku wystawienniczym pojawią się firmy z całej Polski, aby zaprezentować swój asortyment. Kolejna edycja zbliża się już wielkimi krokami – już 22 i 23 sierpnia będzie można odwiedzić wystawców i wziąć udział w atrakcjach przewidzianych dla zwiedzających.

Podczas tych targów będą dominowały produkty na bazie naturalnych składników. Kosmetyki naturalne to pozytywny trend, który rozwija się w Polsce od lat, więc zwiedzający na pewno z chęcią zapoznają się z produktami. Wśród wystawców swój udział potwierdziła m.in. firma BioEkoLife, Candle Craft i Mira. Ośrodek Diagnostyczny Chorób Nowotworowych Fundacji SOS Życie poprowadzi warsztaty edukacyjne dotyczące profilaktyki raka szyjki macicy, raka.

Wśród atrakcji będą plebiscyty i konkursy, podczas których będzie można wygrać atrakcyjne nagrody. Dla uczestników przewidziano także bezpłatne zajęcia jogi, które tradycyjnie przeprowadzi Studio Ruchu Mięta czy konsultacje z dermatologiem na stoisku Ośrodka Diagnostycznego Chorób Nowotworowych Fundacji SOS.

Targi zdrowia i urody

W trosce o zwiedzających oraz wystawców skrupulatnie przestrzegane będą zasady bezpieczeństwa. Każdy uczestnik wydarzenia zobowiązany jest do wcześniejszej rejestracji oraz wypełnienia deklaracji epidemiologicznej – o nieprzebywaniu na kwarantannie lub w izolacji. Ponadto konieczne będzie zachowywanie odpowiedniego odstępu od innych uczestników wydarzenia. Tak jak w przypadku wcześniej organizowanych kiermaszy zwiedzający będą mieli obowiązek zakrywania ust oraz nosa. Na miejscu dostępne będą punkty do dezynfekcji rąk.

Szczegóły tu: https://www.dlazdrowia.pl/kalendarz-wydarzen/targi-zdrowia-i-urody-kielce-22-23-sierpnia-2020/