Rekordowe, inspirujące i potrzebne Targi EKOstyl 2018 w Bielsku – Białej

Tak w kilku słowach można podsumować Targi Zdrowej Żywności, Zdrowego Stylu Życia i Ekorodziny Ekostyl 2018 w Bielsku – Białej, które zakończyły się w niedzielę w dniu 18 listopada br.

W opinii wielu gości i osób z ekobranży – Targi EKOstyl są potrzebnym, bardzo dobrze służącym promowaniu zdrowego stylu życia wydarzeniem.

Targi odnotowują stałą tendencję wzrostową– w minionej edycji wzięło udział ponad 250 wystawców – o 20% więcej niż przed rokiem, rekordową okazała się też frekwencja zwiedzających o 15 % więcej w porównaniu z poprzednią edycją.

Były to 3 inspirujące dni pełne zdrowych produktów, naturalnych sposobów dbania o zdrowie i urodę, nowych smaków, zapachów oraz kolorów. Pokazy kulinarne, degustacje, ciekawe stoiska, a także warsztaty i prelekcje tworzyły wyjątkowe wydarzenie, wręcz oblegane przez zwiedzających.

Targi ekostyl

Dzięki bogatej i ciekawej ofercie,  jaką przygotowali wystawcy, a także z uwagi na atrakcyjny program wydarzeń towarzyszących, wykładów i prelekcji – targi zebrały wiele pochlebnych opinii ze strony obecnych na targach ekspertów, partnerów targów jak i odwiedzających gości.

Targi ekostyl

W tym roku na targach pojawiło się też wielu przedstawicieli firm zainteresowanych nawiązaniem kontaktów biznesowych z wystawcami, byli też obecni klienci i biznesmeni z Czech i Słowacji.

Największym zainteresowaniem cieszyły się stoiska ze zdrową żywnością – polskich producentów i lokalnych rolników, a także stoiska z wielu innych regionów świata.

Prezentowane były m. in. regionalne specjału z Litwy, austriackie i niemieckie sery, smakowite przetwory z Grecji, Bułgarii, Węgier, Austrii, Azerbejdżanu, Portugalii, Ukrainy i innych regionów Europy.

Bardzo atrakcyjne dla zwiedzających okazały się też stoiska firm i placówek oferujących profilaktykę zdrowotną, wczesną diagnostykę, ,odnowę biologiczną , antiage, a także suplementację, doradztwo dietetyczne.

Wszystkie te produkty, terapie i usługi łączył jeden cel – były naturalne, bezpieczne, służące zdrowiu i podnoszeniu jakości życia.

Organizator targów – Biuro Promocji i Wystaw Astra dziękuje wystawcom za udział w targach, gościom targowym za rekordową frekwencję oraz za szereg życzliwych opinii.

Zapraszamy na następną edycję tego wydarzenia , które odbędzie się w dniach 15 – 17 listopada 2019 r. w Bielsku – Białej.