KLAPP Cosmetics – profesjonalna ochrona przed słońcem do twarzy i ciała

Korzystaj ze słońca w pełni z linią Immun Sun

Linia IMMUN SUN od marki KLAPP Cosmetics to profesjonalna ochrona przed słońcem do twarzy i ciała o wysokim, fotostabilnym zabezpieczeniu przed promieniowaniem UVA i UVB SPF 50. Wszystkie produkty IMMUN SUN są szybko wchłanialne, wodoodporne, posiadają lekką konsystencję i co ważne – IMMUN SUN nie hamuje procesu opalania, jedynie zapewnia jego bezpieczeństwo.

Słońce jest niezbędne do życia. W małych dawkach korzystnie wpływa na nastrój i może być doskonałym lekarstwem na niektóre formy depresji sezonowej. Wspiera też  syntezę witaminy D, która jest niezbędna do odkładania się wapnia w naszych kościach. Aby wykorzystać to dobroczynne działanie, wystarczy 15 minut pobytu na słońcu dziennie. Jednak zbyt duża dawka promieni słonecznych i niewystarczająca ochrona szkodzi naszej skórze – przyczynia się do przedwczesnego starzenia oraz zwiększa ryzyko wystąpienia nowotworów. Linia IMMUN SUN od marki KLAPP Cosmetics to niezwykle skuteczna ochrona przeciwsłoneczna do twarzy i ciała o wysokim,fotostabilnym zabezpieczeniu przed promieniowaniem UVA i UVB SPF 50.

profesjonalna ochrona przed słońcem do twarzy i ciała

Profesjonalna ochrona przed słońcem do twarzy i ciała

Wszystkie produkty IMMUN SUN są szybko wchłanialne, wodoodporne, posiadają lekką konsystencję, dlatego polecane są również dla osób uprawiających sport. Dzięki zawartości substancji aktywnych i witamin, preparaty dodatkowo pielęgnują skórę, sprawiając że jest ona maksymalnie nawilżona i odżywiona. Co ważne – IMMUN SUN nie hamuje procesu opalania, jedynie zapewnia jego bezpieczeństwo. Dzięki lekkiej konsystencji produkty szybko się wchłaniają nie pozostawiając na skórze lepkiego filmu. Bogaty skład, oprócz wysokiej ochrony, zapewnia również odpowiednie nawilżenie i niezbędne odżywienie skóry zarówno twarzy, jak i ciała.

Kosmetyki IMMUN SUN doskonale sprawdzą się podczas wakacyjnych urlopów, jak i na co dzień w mieście.

Klapp Cosmetics Linia Immun Sun Face Protection Cream SPF 50 (50 ml | 99 zł)

To lekki krem o delikatnej konsystencji przeznaczony do wysokiej ochrony przeciwsłonecznej. Szybko się wchłania i nie wywołuje efektu błyszczenia. Dzięki zawartości witaminy E produkt dodatkowo chroni skórę przed wolnymi rodnikami i pozostawia ją aksamitną w dotyku. Stosowanie zgodnie z zaleceniami tworzy optymalną ochronę przed promieniowaniem słonecznym. Przeznaczony dla każdego rodzaju skóry.

Klapp Cosmetics Linia Immun Sun Face Foundation Cream SPF 50 (50 ml | 99 zł)

Tonujący krem o wysokiej ochronie przeciwsłonecznej, który wyrównuje koloryt skóry i intensywnie ją nawilża. Praktyczna wielkość 50 ml sprawia, że jest odpowiednią ochroną w podróży.

Klapp Cosmetics Linia Immun Sun Body Protection Spray SPF 50 (200 ml | 99 zł)

Wygodny w użyciu spray przeznaczony do każdego rodzaju skóry, zapewniający wysoką ochronę przed promieniowaniem UV. Forma rozpylacza sprawia, że produkt jest łatwy w aplikacji, przyjemnie się rozprowadzają i szybko wchłania. Dzięki zawartości witaminy E produkt dodatkowo chroni skórę przed wolnymi rodnikami i pozostawia ją aksamitną w dotyku. Stosowane zgodnie z zaleceniami tworzy optymalną ochronę przed promieniowaniem słonecznym oraz jego negatywnymi skutkami w postaci poparzeń i uszkodzeń DNA skóry.

Klapp Cosmetics Linia Immun Sun Body Protection Cream SPF 50 (200 ml | 99 zł)

Lekki i nietłusty krem o delikatnej konsystencji, przeznaczony do wysokiej ochrony przeciwsłonecznej skóry całego ciała. Szybko się wchłania, dodatkowo nawilżając nawet bardzo suchą skórę. Długotrwała i efektywna ochrona przeciw UVA/UVB, ogranicza aktywność wolnych rodników i powstawanie przebarwień. Lekka konsystencja nie pozostawia błyszczącego filmu, a specjalny skład zapewnia odporność na wodę i pot.

O marce KLAPP

KLAPP Cosmetics jest pionierem w świecie piękna oraz synonimem innowacyjnych produktów i zabiegów kosmetycznych, które wyprzedzają swoje czasy. Nieszablonowe myślenie, nowoczesne metody zabiegowe, strategie dla przyszłości rynku – te trzy myśli stanowią podstawę filozofii firmy. Główną zaletą, w przypadku zabiegów i produktów marki KLAPP, są nowatorskie i różnorodne koncepcje zastosowania, które wraz z produktami do wykorzystywania w domu tworzą konsekwentną kontynuację pielęgnacji. Wszystkie koncepcje KLAPP tworzone są dla każdego typu skóry i każdego jej stanu, dla Niej i dla Niego, dla twarzy i ciała – dla pełnego piękna. Wynikiem są doskonałe, indywidualne produkty dla pielęgnacji, regeneracji i wellness.

www.klapp-cosmetics.pl

https://www.instagram.com/klapppolska/

https://www.facebook.com/KLAPPCosmeticsPolska