Polska marka O-Medic na światowych targach

Polskie specjalistyczne kosmetyki O-Medic, zostały docenione w konkursie Go to brand w kategorii innowacja i będą promowane jako polskie produkty na rynkach zagranicznych. O-Medic na światowych targach zaprezentuje swoje produkty z nanoskładnikami.

W roku 2019 kosmetyki O-Medic będą obecne na targach w Las Vegas, Hongkongu, Dubaju, Arabii Saudyjskiej, Moskwie, Stambule oraz w Bolonii.

Kolejna polska marka z szansą na podbój zagranicy

Polskie firmy od lat doceniane są poza granicami kraju. Dzięki Funduszom Europejskim i programowi PARP Go to brand, mają one szansę pokazać się w wielu krajach na światowych targach. Go to brand wspiera promocję marek produktowych, jak i usługowych, które mają szansę stać się rozpoznawalne na rynkach zagranicznych. O-Medic wygrało w kategorii innowacji.

Marka będzie obecna na najważniejszych światowych targach beauty w roku 2019.

Marka O-Medic dostarczy profesjonalnych kosmetyków do mezoterapii do wykorzystania w salonach, ale także wysoce profesjonalnych kosmetyków z nanoskładnikami do stosowania w domu. Nad technologią pracowaliśmy od 2012 roku, po to by stworzyć najnowocześniejsze i najlepsze na świecie produkty. Teraz dzięki Go to brand, będziemy mogli promować je jako polską innowację w dziedzinie kosmetologii w Las Vegas, Hongkongu, Dubaju, Arabii Saudyjskiej, Moskwie, Stambule i oczywiście w Bolonii. Jest to ogromna szansa na pokazanie, że to właśnie w Polsce powstają najlepsze i najnowocześniejsze kosmetyki profesjonalnemówi Żaneta Stanisławska, twórczyni i właścicielka marki O-Medic, ekspert branży beauty.

O-Medic – profesjonalne kosmetyki z wykorzystaniem nanotechnologii

O-Medic (linia Nano) to profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji skóry. Nie zawierają parabenów i alergenów. To pierwsze produkty na świecie z nanozłotem i nanosrebrem, których składniki pokonują barierę skóry i perfekcyjnie działają u źródła problemu. Opatentowana technologicznie formuła stworzona została dla profesjonalistów pod okiem lekarzy dermatologów.

Wśród produktów marki znajdują się m.in.

  • pierwsza na świecie ampułka do mezoterapii z nanozłotem,
  • serum komórek macierzystych,
  • luksusowe kremy z nanozłotem i nanosrebrem,
  • płyny do demakijażu czy maski nawilżające.

https://nanomedic.co/indexpl.html


Żaneta Stanisławska – właścicielka ogólnopolskiej sieci szkół Broadway Beauty International Group, trener biznesu, trenerka z zakresu makijażu permanentnego i mikropigmentacji medycznej, wykładowczyni akademicka, organizatorka i jurorka Mistrzostw Makijażu Permanentnego, założycielka pierwszej rocznej Szkoły MP Broadway Beauty College, redaktor naczelna i twórczyni magazynu o makijażu permanentnym i mikropigmentacji medycznej FOREVER. Właścicielka marki kosmetyków profesjonalnych O Medic. Zajmuje się „rewolucjami w gabinetach kosmetycznych” oferując konsultacje biznesowo – marketingowe.