Otwarto pierwszy w Polsce klub fitness ultra-premium

Międzynarodowa sieć klubów fitness Holmes Place Health Club

Wejście na odcisk palca, bieżnia napędzana siłą własnego ciała, ćwiczenia inspirowane baletem i na specjalnej desce unoszącej się na powierzchni wody oraz serwis private concierge.

Wejście na odcisk palca, bieżnia napędzana siłą własnego ciała, ćwiczenia inspirowane baletem i na specjalnej desce unoszącej się na powierzchni wody oraz serwis private concierge. W OVO Wrocław już działa pierwszy w Polsce klub fitness ultra-premium ekskluzywnej sieci Holmes Place. W jej klubach ćwiczą gwiazdy, jak Pierce Brosnan, Roger Federer, Will Smith i Barack Obama.

Holmes Place Health Club to międzynarodowa sieć klubów fitness w standardzie premium. Działa od 1980 roku, ma 270 tys. klubowiczów korzystających z blisko 100 klubów w 9 krajach w Europie i na Bliskim Wschodzie.

Wrocławski Holmes Place działa na kondygnacji -1 wielofunkcyjnego, futurystycznego kompleksu OVO Wrocław. Zajmuje powierzchnię blisko 1500 mkw. To pierwszy klub tej prestiżowej sieci na Dolnym Śląsku, a także jej pierwszy w Polsce klub ultra-premium. Co to oznacza?

– Proponujemy zajęcia fitness na najwyższym poziomie, a także profesjonalne doradztwo dotyczące diety oraz odnowy biologicznej. Standard ultra-premium przede wszystkim oznacza jednak kompleksowe podejście. Wyróżnia nas unikatowa kombinacja trzech elementów: właściwego treningu, dzięki któremu członkowie naszej sieci osiągają swoje cele, odpowiedniego odżywiania oraz dbałości o dobre samopoczucie – mówi Jamie Waring, CEO Holmes Place w Polsce i Czechach.

Klub jest podzielony na trzy części: strefę siłowni, basen, a także strefę relaksu.

– Dbamy też o wszystkie, nawet najdrobniejsze detale wpływające na komfort. Członkowie klubu mają do dyspozycji m.in. suszarki na stroje kąpielowe, chłodzone ręczniki, serwis szlafroków czy wypożyczalnię strojów sportowych – podkreśla Iwona Stanek, menadżer wrocławskiego klubu Holmes Place.

Holmes Place wyróżnia także unikatowy design i nowoczesne rozwiązania technologiczne. Na przykład, klubowicze wchodzą na dotyk palca. Pomieszczenia są również aromatyzowane i ozonowane. Od marca klub wprowadza też innowacyjną w skali światowej usługę – private concierge.

– To zupełna nowość w klubie fitness, jeden z elementów kształtowania komfortu w każdym aspekcie. Klubowicze będą mogli niezależnie od treningów korzystać z usług concierge’a np. w drodze do domu zlecą zamówienie stolika w restauracji lub wyszukanie biletu lotniczego na konkretną podróż. Holmes Place to miejsce stworzone dla przedsiębiorców, prawników, polityków czy ludzi wolnych zawodów, przywiązujących wagę do zdrowego stylu życia. Oferujemy luksus w kameralnej i przyjaznej atmosferze, zgodnie z naszym mottem, które brzmi „ Enjoy The Journey” – dodaje Jamie Waring.

Cztery strefy fitness i profesjonalne doradztwo

Siłownia we wrocławskim Holmes Place jest podzielona na cztery obszary. Pierwsze z nich to strefy siłowa i cardio, z których przechodzi się do dużej strefy funkcjonalnej oraz strefy wolnych ciężarów. Holmes Place OVO Wrocław, jako pierwszy klub fitness w Polsce, jest wyposażony w sprzęt najnowocześniej linii marki Technogym – Black Diamond. Do dyspozycji są też innowacyjne bieżnie oraz rowery do spinningu.

Holmes Place proponuje treningi personalne, jak również różnorodne, wypróbowane
i skuteczne zajęcia grupowe fitness.

– Są oparte na nowoczesnych programach treningowych opracowanych przez znaną na całym świecie markę Les Milles. Korzystamy również z naszych własnych, autorskich programów, jak Made in Brasil, AirFit, X-Celerate, Pilates, Joga czy Spartans. Wrocławski klub jest też jedynym w Polsce, gdzie można wypróbować najnowsze formy treningu, jak Barre Workout, czyli ćwiczenia inspirowane baletem – mówi Iwona Stanek.

Zespół klubu tworzą najlepsi eksperci fitness oraz trenerzy personalni. Są przygotowani zgodnie z wysokimi standardami akademii treningu Holmes Place. Zapewniają profesjonalne wsparcie, w pełni dostosowane do indywidualnych oczekiwań, potrzeb
i preferencji członków klubu, również w zakresie diety i regeneracji.

Basen, sauny i strefa relaksu

Wrocławski klub Holmes Place dysponuje basenem typu infinity, czyli z ukrytymi krawędziami. Co ciekawe, tu również odbywają się zajęcia fitness. To Floatfit, trening angażujący całe ciało. Trwa 30 minut, a ćwiczy się na specjalnych, unoszących się na wodzie deskach przypominających surfingowe. Klubowicze mają do dyspozycji również sauny – suchą lub parową.

Członkowie klubu korzystają też ze strefy Hangout, wyposażonej w wygodne fotele
i stoliki. To miejsce, gdzie można zrelaksować się i wypić świeżo zmieloną kawę. W strefie Hangout można również popracować korzystając z komfortowych warunków.

Więcej informacji oraz ceny członkostwa: http://ovo.holmesplace.pl/

Holmes Place Health Club to międzynarodowa sieć klubów fitness w standardzie premium, założona blisko 40 lat temu w Londynie. Obecnie działa w całej Europie oraz na Bliskim Wschodzie. Sieć ma blisko 300 tys. klubowiczów, korzystających z blisko 100 klubów w 9 krajach.

Filozofia firmy opiera się na tworzeniu prestiżowych klubów w najlepszych lokalizacjach w centrach miast. Holmes Place wyróżnia się najnowocześniejszymi metodami i programami treningowymi, doświadczoną i zaangażowaną kadrą, a także najwyższej klasy wyposażeniem. Istotnym dopełnieniem tych elementów jest oferta luksusowego wellness, jak również atmosfera, sprawiająca, że każdy klub Holmes Place tworzy wyjątkowe miejsce spotkań.

Od czasu otwarcia pierwszego klubu oferta sieci jest stale rozbudowywana, ale podstawowa idea pozostaje niezmienna. Motto Holmes Place brzmi: „Enjoy The Journey”.

Jamie Waring – CEO Holmes Place w Polsce i Czechach. Z siecią jest związany od połowy lat 90. Zaczynał jako trener, by przejść na stanowisko dyrektora grupy, odpowiadającego za kluby w centralnym Londynie. W późniejszych latach współpracował z renomowanymi markami wellness oraz SPA, w Europie i Azji. Do Holmes Place powrócił jako Group Development Director w Lizbonie, przechodząc następnie na obecne stanowisko.

Najciekawsze zajęcia grupowe fitness w Holmes Place

Programy treningowe Les Mills – tworzone są z myślą o kształtowaniu sylwetki
i dynamicznym, zdrowym trybie życia. Les Mills to największa na świecie firma opracowująca programy do grupowych zajęć fitness. Składają się z innowacyjnych ćwiczeń, a układane są w oparciu o certyfikowane treningi instruktorskie, zasady bezpieczeństwa i badania naukowe. Wyróżniają się wysoką efektywnością
i bezpieczeństwem.

Floatfit – to najnowsze wyzwanie, trening angażujący całe ciało. Trwa 30 minut
i w całości odbywa się w basenie, na specjalnych deskach. Floatfit łączy atuty treningu interwałowego o wysokiej intensywności, z ćwiczeniami kształtującymi mięśnie oraz ogólną koordynację ciała. To trening, który pozwala całkowicie zerwać z rutyną i daje mnóstwo satysfakcji.

Barre Workout – to jedna z najgorętszych nowości, trening zainspirowany baletem,
z odpowiednio dobraną kombinacją ćwiczeń izometrycznych. Łączy w sobie również elementy jogi i pilates. Drążek (barre) jest używany w celu zachowania równowagi
w trakcie ćwiczeń. Barre Workout to skuteczny sposób na wzmocnienie mięśni
i zwiększenie ich siły.

Made in Brasil – autorskie zajęcia Holmes Place, dużo zabawy w ruchu, przy brazylijskich rytmach. To bardzo wszechstronny trening o wysokiej intensywności, trwa 30 minut. Łączy podstawowe kroki aerobiku, tańca i ćwiczeń poprawiających równowagę. Made in Brasil koncentruje się na rzeźbieniu i wzmacnianiu mięśni pośladków, brzucha oraz nóg. Może być znakomitym dodatkiem do planu treningowego.

X-Celerate – autorskie zajęcia Holmes Place. To 45-minutowy trening o wysokiej intensywności, który angażuje mięśnie całego ciała i pomaga zbudować siłę, wytrzymałość i skoczność. Zajęcia łączą w sobie elementy treningu cardio, wzmacniania oraz ćwiczeń stabilizacyjnych.

Airfit – autorskie zajęcia Holmes Place. Trening na jednoosobowej trampolinie
o niewielkich rozmiarach, na której wykonuje się najczęściej kombinacje wolnych
i szybkich skoków, ćwiczeń znanych z aerobiku i dynamicznych „biegów” w miejscu. Airfit poprawia gibkość i koordynację, pozwala też spalić mnóstwo kalorii, około 800 kcal na godzinę.

zostaw komentarz