Pierwsze jabłkowe smoothie

Gęste,owocowe, naturalnie słodkie – i przede wszystkim mocno jabłkowe – jak wszystko,co wytwarzają Bracia Sadownicy. „Gęste Jabłko” to ich najnowsza propozycja – pierwsze jabłkowe smoothie, pierwsze na rynku z tak dużym udziałem soku jabłkowego i przecieru z jabłek.

Jabłkowe smoothie ma prosty skład i co ważne nie zawiera dodatku cukru, barwników czy aromatów. Źródłem jego esencjonalnego smaku są wyłącznie tłoczone na zimno owoce i warzywa. „Gęste Jabłko” Braci Sadowników jest dostępne w trzech rodzajach: Jabłko z dodatkiem przecierów z Mango i Brzoskwini, Jabłko zdodatkiem Maliny i Żurawiny oraz Jabłko z Marchewką i Pomarańczą.

Smoothie, czyli przetarte owoce, to kategoria ciesząca się coraz większą popularnością. Gęsty, kremowy, mocno owocowy – mix smaku i zdrowia – dodaje energii i syci na długo.

„Gęste Jabłko” od Braci Sadowników towyjątkowe smoothie – stworzone na bazie przecieru oraz tłoczonego sokujabłkowego. Jabłka, z których powstają smoothies, pochodzą z sadu w Śmiłowicach– gdzie z pasją, doświadczeniem i zaufaniem do natury są uprawiane przez BraciSadowników – Pawła i Adama. W nowych smoothies polskie jabłka zostały połączonez innymi owocami i warzywami, w trzech kompozycjach kolorystyczno-smakowych:Mango-Brzoskwinia, Malina-Żurawina oraz Marchewka-Pomarańcza. Wszystkienaturalnie słodkie – bez dodatku cukru!

„Gęste Jabłko” warto mieć zawsze „pod ręką” – to wygodna przekąska w dowolnym momencie dnia – jako drugie śniadanie do szkoły, lekki lunch w pracy, przekąska po treningu, a nawet – zdrowy zamiennik deseru. „Gęste Jabłko” dostępne jest w szklanej butelce z zamknięciem typu twist-off. Jest lekko pasteryzowane, co jest gwarancją bezpieczeństwa przy zachowaniu walorów smakowych świeżych owoców.

Cena:

Bracia Sadownicy Gęste Jabłko, dostępne w sieci Żabka:  4,49 zł /poj. 250 ml