Nowa linia Dragon Blood evrēe®

Poczuj moc smoka!

Nowa linia Dragon Blood evrēe® została stworzona dla osób, które mają niewłaściwą dietę, brakuje im ruchu, snu i korzystają z używek. Główny składnik aktywny jakim jest niespotykana dotąd na polskim rynku – żywica z draceny smoczej, potocznie nazywana smoczą krwią, roztacza nad skórą tarczę ochronną, odżywia ją i wzmocnia.

Intensywny styl życia poddaje skórę ciężkim próbom wytrzymałości. W efekcie traci ona blask i zdolność do autoregeneracji, staje się zwiotczała i szybciej się starzeje. Nowa linia evrēe® Dragon Blood – po raz pierwszy na polskim rynku wykorzystuje moc żywicy z draceny smoczej, która niezwykle wzmacnia i regeneruje skórę. Życiodajna esencja, dzięki zawartości katechin i antocyjanów ma silne właściwości przeciwutleniające, przeciwzapalne i przede wszystkim – antyoksydacyjne. Przeciwdziała powstawaniu zmarszczek,  a w połączeniu z innymi składnikami aktywnymi, linia Dragon Blood to prawdziwy eliksir młodości. Zapobiega skutkom intensywnego trybu życia i rekompensuje brak odpowiedniej dbałości o skórę.

DRAGON BLOOD – Silnie regenerujący krem do twarzy

został stworzony w odpowiedzi na potrzeby skóry osób prowadzących bardzo aktywny tryb życia. Szybko wchłaniająca się, odżywcza, ale jednocześnie niezapychająca porów formuła, dogłębnie regeneruje skórę. Znajdujący się w kremie olej buriti, dzięki wysokiej zawartości antyoksydantów wzmacnia skórę i zapobiega jej przedwczesnemu starzeniu się, zaś miłorząb japoński wyrównuje koloryt oraz uszczelnia naczynia krwionośne.

Składniki aktywne:

üWyciąg z draceny smoczej (smocza krew)
üMiłorząb japoński
üOlej buriti

CENA: 29,99 zł/ 50 ml

Aktywnie wzmacniający eliksir młodości do twarzy DRAGON BLOOD

to idealny produkt dla kobiet, które są aktywne życiowo. Eliksir w magiczny sposób wygładza skórę i wykazuje silne działanie przeciwzmarszczkowe. Skóra staje się odżywiona i zregenerowana, a za sprawą ochronnego, botanicznego filmu, który pozostaje na jej powierzchni, wszystkie nierówności i zmarszczki stają się mniej widoczne.

 

Składniki aktywne:

üŻywica z draceny smoczej (smocza krew)

üOlej buriti

üBotaniczny film wygładzający

CENA: 34,99/ 30 ml

DRAGON BLOOD – Silnie regenerujący krem pod oczy

dzięki skoncentrowanej formule dogłębnie nawilża delikatną skórę i wypełnia zmarszczki. Jeśli w Twoim spojrzeniu odbija się zawrotne tempo życia, pojawiają się kurze łapki, cienie, a skóra pod oczami jest sucha i wiotka, to produkt dla Ciebie! Krem jest idealny zarówno na dzień – jako tarcza ochronna jak i na noc, żeby zregenerować i naprawić skórę.

Składniki aktywne:

üWyciąg z draceny smoczej (smocza krew)

üMasło moringa

üEkstrakt z dzikiego wina

CENA: 24,99 zł/ 15 ml