Kolejna konferencja MEDmeetsTECH – czy nowe technologie medyczne przetrwają COVID-19

Uczestnicy konferencji MEDmeetsTECH odpowiedzą na wiele pytań związanych z obecną sytuacją i rynkiem zdrowia cyfrowego. Konferencja odbędzie się 15 grudnia br. na Giełdzie Papierów Wartościowych pod naszym patronatem.

MEDmeetsTECH to wydarzenie łączące świat medycyny, startupów i biznesu. Z racji pandemii i specyficznej sytuacji, w której się znaleźliśmy, poruszane tematy dotyczyć będą jej wpływu na biznes i różne branże.

W jaki sposób COVID-19 wpływa na rozwój rynku zdrowia cyfrowego oraz nastawienie do nowych technologii? Jak radzi sobie z koronawirusem krajowy i światowy rynek telemedycyny? Co się zmieni w branży Healthcare – MEDTECH?

MEDmeetsTECH to wydarzenie łączące świat medycyny, startupów i biznesu. Właśnie ruszyły zapisy do jubileuszowej 10. odsłony tej konferencji. Tym razem hasłem przewodnim spotkania jest #postCovidDigitalTrend.

15 grudnia odbędą się cztery sesje tematyczne, w trakcie których prelegenci przedstawią aktualne trendy w branży MEDTECH. Nie zabraknie tutaj licznych przykładów dobrych praktyk rynkowych. Uznani eksperci branżowi postarają się odpowiedzieć na pytania, które dziś nurtują wielu przedsiębiorców. W trakcie wykładów dowiemy się m.in.w jaki sposób pandemia COVID-19 wpływa na rozwój rynku zdrowia cyfrowego i nastawienie do nowych technologii oraz praktykę telemedyczną w Polsce i na świecie. Pojawią się również zagadnienia z związane z przyszłością branży Healthcare – MEDTECH oraz blockchain w medycynie. Na tym jednak nie koniec. Tego dnia organizatorzy zaplanowali również debatę poświęconą trendom i finansowaniu startupów. Pierwszy dzień konferencji zakończą prezentacje najciekawszych startupów z obszaru MEDTECH.

Z kolei 16 grudnia odbędzie się wydarzenie towarzyszące pod nazwą Akademia MEDmeetsTECH online powered by TUV Nord. Tego dnia będą miały miejsce dyskusje ekspertów poświęcone zagadnieniom związanym z wyrobami medycznymi. Poruszone kwestie dotyczyć będą m.in. realizacji badań klinicznych, oceny dokumentacji klinicznej, dokumentacji w procesie certyfikacji, cyberbezpieczeństwa, analizy ryzyka oraz inżynierii użyteczności wyrobów medycznych.

Więcej informacji:

https://medmeetstech.com/grudzien2020

Kontakt:

Janusz Kowalski

jkowalski@medmeetstech.com

tel. 606 83 43 68