Dorian Yates gościem Go Active Show 2018

Legenda światowej kulturystyki przyjedzie do Polski

Czwarty w rankingu wszech czasów nagród Mr. Olympia, brytyjski kulturysta Dorian Yates przyjedzie do Polski. Yates, uważany za jednego z najlepszych zawodników w historii współczesnej kulturystyki, weźmie udział w największych w Polsce targach sportowych Go Active Show, spotka się z fanami, którzy przez trzy dni trwania imprezy będą mieli okazję zdobyć autograf, zrobić zdjęcie i wysłuchać jego prelekcji.

Impreza odbędzie się w weekend 18-20 maja 2018, w Ptak Warsaw Expo, w warszawskim Nadarzynie.
Kulturystyka, obok sportów walki, biegania czy fitness, będzie jednym z filarów imprezy. Oprócz spotkania z Dorianem Yatesem na miłośników kulturystyki czekają także Międzynarodowe zawody kulturystyczne IFBB Diamond Cup. Do Warszawy zjadą kulturyści z całej Europy, ale nie tylko. Zawodnicy zmierzą się w 6 kategoriach: Bikini Fitness Kobiet, Fitness Plażowe Mężczyzn, Fitness Sylwetkowe Kobiet, Kulturystyka Klasyczna Mężczyzn, Kulturystyka Mężczyzn i Fitness Kobiet. Wyniki uzyskane podczas zawodów będą uwzględnione w światowym rankingu zawodników, prowadzonym przez IFBB.

Targi Go Active Show to mnóstwo atrakcji dla wszystkich fanów aktywnego i zdrowego trybu życia – sportowców-amatorów oraz profesjonalistów. Trzydniowy program wypełnią zawody, treningi, warsztaty i szkolenia. W imprezie udział wezmą gwiazdy różnych dyscyplin sportu. Ambasadorami edycji 2018 są Ewa Chodakowska i Joanna Jędrzejczyk. Wydarzenie odbywa się pod patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki.
Więcej informacji: goactiveshow.pl

zostaw komentarz