Beautyllagen: dla ciała i dla ducha

Z oceną suplementów diety mamy problem. Nie są lekarstwami, więc nie mają właściwości leczniczych. Klasyfikowane są jako żywność. Ale czy to znaczy, że pożywienie nie ma właściwości zdrowotnych? Negatywnych i pozytywnych? O tych pierwszych nie myślimy zajadając bez umiaru co popadnie. A co ze świadomą dietą? Kto o niej myśli? Mało kto. Do czasu, aż w organizmie zaczyna się dziać coś niepokojącego. Pierwsza myśl zaradcza: do lekarza! Ale czy w każdym przypadku taki pośpiech jest wskazany? Może jednak warto pomyśleć o praktyce odżywiania? Nie jest to łatwe, ani tanie. Jak zresztą wszystko w życiu, co wymaga zaangażowania intelektu, żeby nie powiedzieć: reżimu świadomości w codzienności.

Nie ma sensu przekonywać nieprzekonanych lub ludzi o słabej woli. Warto natomiast im pomóc i zasugerować poprawę zdrowia i samopoczucia przy pomocy dobrych suplementów diety. Takich, których poszczególne składniki tworzą skuteczną synergię czyli wywołują współdziałanie różnych czynników, którego efekt jest większy niż suma poszczególnych oddzielnych działań.

I tutaj bardzo istotne jest zaufanie do producenta, czyli do ludzi, którzy z powodów czy to osobistych, czy altruistycznych, podjęli się stworzyć coś dobrego dla innych. Do takich firm należy Pharmaverum, gdzie powstał suplement diety Beautyllagen.

Beautyllagen to unikatowy nutrikosmetyk z kolagenem, najczystszym znanym związkiem siarki OptiMSM, witaminą C, kwasem hialuronowym i biotyną, skomponowany ze składników najwyższej jakości.

Kolagen to fundament w pielęgnacji skóry. Dzięki niemu skóra wciąż jest jędrna i napięta. Z upływem czasu ilość kolagenu znacząco spada, a więc pojawiają się pierwsze oznaki starzenia. Dlatego tak ważne jest dostarczanie kolagenu, najlepiej w połączeniu z witaminą C i OptiMSM, które współdziałają w tworzeniu nowych tkanek, a także pobudzają tworzenie kolagenu, co bezpośrednio przekłada się na wygląd skóry, włosów i paznokci.

Podsumujmy, czym wyróżnia się Beautyllagen? Synergią naukowo dobranych komponentów: mikroelementów, białek, kwasów i witamin: kolagenu rybiego NatiCol, najczystszej na świecie siarki organicznej OptiMSM, biotyny, kwasu hialuronowego i witaminy C.

Kolagen jest białkiem będącym jednym z głównych składników tkanki łącznej, a więc budulcem skóry, kości, zębów, ścięgien, chrząstek, naczyń krwionośnych, rogówki oka. To dla Zdrowia.

A dla urody? Kolagen rybi NatiCol wspomaga gładkość, jędrność i elastyczność skóry, poprawia kondycję włosów i paznokci, spowalnia proces tworzenia się zmarszczek i cellulitu.

Siarka organiczna, czyli OptiMSM, jest składnikiem niezbędnym do syntezy aminokwasów i enzymów. Dla urody: poprawia stan włosów, skóry i paznokci, redukuje drobne zmarszczki, poprawia teksturę i elastyczność skóry.

Dla zdrowia: korzystnie wpływa na stawy, ścięgna i chrząstki, wspiera pracę mięśni, redukuje stres oksydacyjny, wspiera procesy regeneracyjne.

Biotyna, czyli witamina H.

Dla urody: poprawia kondycję i zdrowie skóry, włosów i paznokci.

Dla zdrowia: jest koenzymem mającym udział w przemianie aminokwasów i cukrów, uczestniczy w metabolizmie tłuszczów i białek, jest nośnikiem dwutlenku węgla w wielu procesach przemiany materii. Biotyna przyczynia się do prawidłowego metabolizmu energetycznego, wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego.

Kwas hialuronowy (hialuronian sodu).

Dla urody: dzięki właściwościom wiązania wody wykazuje silne działanie nawilżające, a więc zapobiega wysuszaniu się skóry, wiotczeniu, pojawianiu się zmarszczek. Mało tego: wspomaga proces gojenia się ran i owrzodzenia skóry.

Dla zdrowia: tu również odpowiada za właściwy poziom nawilżenia skóry czyli jego zdolność do wiązania i wchłaniania wody, stabilizuje sprężystość chrząstki stawowej, a tym samym odgrywa istotną rolę w prawidłowym ruchu stawu. Kwas hialuronowy odpowiada także za odpowiednią strukturę i funkcję ciałka szklistego oka, zapewniając lepkość i sprężystość; współtworzy film łzowy.

Witamina C. Powszechnie znana… ze słyszenia, ale czy też z wielu właściwości?

Dla urody: ma silne właściwości antyoksydacyjne, zwalcza wolne rodniki, przeciwdziała starzeniu się skóry, umożliwia prawidłowe tworzenie się w niej kolagenu.

Dla zdrowia. Tu lista „możliwości” witaminy C jest znacznie dłuższa. Po pierwsze – wspiera układ odpornościowy i nerwowy. Ponadto: jest skutecznym przeciwutleniaczem, zapewnia prawidłowe funkcjonowanie naczyń krwionośnych, kości, skóry, zębów, dziąseł, hamuje utlenianie złego cholesterolu LDL, zwiększa przyswajalność żelaza, spowalnia procesy starzenia się, poprawia pracę układu krążenia, utrzymuje prawidłowy metabolizm energetyczny, chroni komórki przed stresem oksydacyjnym, zmniejsza uczucie zmęczenia, zwiększa wchłanianie żelaza. Witamina C bardzo dobrze wpływa na naszą psychikę.

Beautyllagen. Suplement diety i nutrikosmetyk w jednym. Produkt bezglutenowy. Opakowanie zawiera 30 saszetek. Zawartość saszetki należy rozpuścić w minimum 200 ml letniej wody lub w innym płynie, dobrze wymieszać i wypić bezpośrednio po przygotowaniu. Smak lekko pomarańczowy. Zalecana dzienna porcja do spożycia: 1 saszetka.

Cena: 129 zł,

pharmaverum.pl