Linerase – naturalny sposób na jędrną skórę zimą

Podobno morsowanie, czyli zimowe kąpiele w lodowatej wodzie, to doskonały sposób nie tylko na wzmocnienie odporności, ale również gładką skórę. Zimno cudownie ją napina i ujędrnia. Ale bycie morsem to nie lada wyzwanie i nie każdy jest w stanie się przełamać. My zdecydowanie polecamy naturalny sposób na jędrną skórę zimą. Dzięki najnowszym osiągnięciom nauki i medycyny możemy szybko i bezboleśnie udoskonalić wygląd skóry, a także utrzymać ją w dobrej kondycji. Delikatne odmłodzenie, nawilżenie skóry, a także usunięcie głębokich zmarszczek to dziś nie problem. Twoja skóra twarzy i szyi wymaga odpowiedniej terapii? Poznaj moc Linerase.

Zimą musimy szczególnie dbać o nawilżenie skóry, ponieważ jest ona narażona na nadmierne przesuszenie. W pomieszczeniach, gdzie spędzamy wiele godzin grzeją kaloryfery w biurach i komunikacji miejskiej nawiew i klimatyzacja. Do tego zanieczyszczenie powietrza i unoszący się gęsty smog niekorzystnie wpływają na stan naszej skóry. Wahania temperatury wpływają na nasz naskórek, którego warstwa rogowa robi się coraz grubsza, a w efekcie skóra staje się szorstka i mega wysuszona.

Cel złuszczanie

Zima to bardzo dobry czas na regenerację i dogłębne złuszczanie naskórka. Do tego celu świetnie nadaje się Maska Peel Offf, która stanowi pierwszy etap kolagenowej terapii atelokolagenem Linerase. Maska w delikatny sposób usuwa zrogowaciały naskórek, rozświetla i nawilża skórę przygotowując ją i intensyfikując przez to skuteczność zabiegu Linerase.

Regenerująca i nawilżająca siła kolagenu

Nie zawsze zdajemy sobie sprawę, że zdrową, młodą, jędrną i nawilżoną cerę zawdzięczamy głównemu jej budulcowi, którym jest kolagen. Jest to najważniejsze włókno podporowe skóry, którego wraz z upływem czasu wytwarzamy coraz mniej, a ten już istniejący w skórze kolagen staje się słabszy i mniej stabilny. Możemy jednak temu przeciwdziałać, a najlepszym sposobem w walce z utratą kolagenu jest profilaktyczne utrzymanie jego prawidłowego poziomu oraz uzupełnianie jego niedoborów.

Linerase to innowacyjny i wyjątkowo skuteczny preparat kolagenowy, który w naturalny sposób regeneruje, zagęszcza i liftinguje skórę przywracając jej jędrność i utraconą gęstość.  Wstrzyknięty śródskórnie w optymalnej dawce 100 mg atelokolagen LINERASE stymuluje intensywną produkcję nowych włókien kolagenowych bez względu na wiek i stan skóry pacjenta. Zabieg w małoinwazyjny sposób utrzyma skórę w dobrej kondycji, przywracając jej młodość i spektakularny blask. 

 LINERASE wykazuje wysoką skuteczność w:

– wygładzaniu zmarszczek i redukcji wiotkości skóry;

– poprawie elastyczności i sprężystości skóry;

– naturalnej bioregeneracji i odbudowie uszkodzonej skóry (leczenie rozstępów, blizn potrądzikowych).

Ostatnim etapem kolagenowej terapii jest Restoring Mask, która łagodzi i koi skórę. Nawilża, regeneruje oraz przyspiesza proces jej auto-naprawy i gojenia się.

Linerase dba o pacjenta kompleksowo zapewniając mu wyższą skuteczność i krótszy czas rekonwalescencji pozabiegowej.

Cena 3 etapowego zabiegu LINERASE: 1200 – 1500 zł

Zapraszamy do dobrych Klinik medycyny estetycznej na terenie całego kraju. Już dziś zapytaj swojego lekarza o odmładzającą terapię Linerase.

DYSTRYBUTOR: BD Aesthetic, www.bdaesthetic.com